Yaşam

Aslı Enver’den Yeni Düğün Mesajları

Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Aslı Enver, yaz başından beri aşık olduğu ve ilk kez el ele görüntülendiği iş insanı Berkin Gökbudak ile geçen ay sürpriz bir şekilde dünya evine girdi. zaman ağustos ayının başında. Evlendikten kısa bir süre sonra hamile olduğu teziyle gündeme gelen ancak bu dedikodular hakkında herhangi bir açıklama yapmayan güzel oyuncu Aslı Enver’den yeni evlilik fotoğrafları geldi. İşte o paylaşımlar;

Aniden evlendiler

Aslı Enver, evlenmeden önce basına yaptığı açıklamada, “İlişkimiz devam ediyor, harika gidiyor” şeklinde konuştu.

‘Hayat Bilgisi’, ‘Kavak Yelleri’, ‘Sessiz’, ‘İstanbullu Gelin’ dizileri ve ‘Kardeşim Benim’ filmiyle adından söz ettiren Aslı Enver ve iş insanı Berkin Gökbudak, ibadet dünyasına adım attı. 12 Kasım’da. Saner Ayar ve Cihan Çalışkantürk, aile ortamında hayatlarını sade bir törenle birleştiren çiftin evdeki düğününe tanık oldu.

Beğeni Yağdı

Instagram hesabında yaz başından beri aşık olduğu Berkin Gökbudak ile fotoğraflarını paylaşan güzel oyuncu, kalp emojisiyle “Yestt” mesajı yazdı. 38 yaşındaki oyuncunun sürpriz düğün paylaşımına takipçilerinden 1.2 milyonu aşkın beğeni geldi.

Eda Ece, Sinema Kobal, Fırat Tanış, Burçin Terzioğlu, Seda Bakan, Serkan Altunorak, Hande Erçel, Yağmur Tanrısevsin, Bensu Soral, Burcu Biricik, Dolunay Soysert, Işık Fettahoğlu, Defne Samyeli, Ceyda Düvenci, Ferik Aktuğ, Melisa Şendil, Hatice Şendil ve Demet Akalın gibi birçok ünlü isim de tebrik yazıları yazdı.

Aslı Enver Hamile mi?

Aslı Enver, ikinci kez nikah masasına oturduktan bir hafta sonra hamile olduğu haberiyle gündeme geldi. 38 yaşındaki oyuncunun daha önce anlaşıp provasını yaptığı ‘Benim Adım Farah’ dizisinin ekibinden bebek beklediğini öğrendiği için ayrıldığı iddia edildi. Hatta sessiz evliliğin sebeplerinden biri olarak oyuncunun hamileliği gösterildi.

Berkin Gökbudak ve Aslı Enver Arkadaşları Sayesinde Buluştu

Aslı Enver ile Berkin Gökbudak’ın yakın arkadaşları sayesinde tanıştığı öğrenildi. Geçtiğimiz aylarda Caddebostan’da güzel oyuncu ile ilk kez el ele görüntülenen Berkin Gökbudak’ın sekiz yaşında bir çocuğu var.

Aslı Enver’den Geçmişe Dair Açıklamalar

İlk kez anne olmaya hazırlanan Aslı Enver, samimi açıklamalarda bulundu. Instyle Magazine’e konuşan Enver, “Yalnızlıkla ilgili korkular ortadan kalktığında gelecekle ilgili kaygılar azalıyor ve geçmişteki bazı davranışlarımın ne kadar abartılı olduğunu görüyorum. Kendimi daha iyi tanıyorum ve bu nedenle şimdi daha iyi hissediyorum.”

Aslı Enver’den Yeni Düğün Mesajları

Yaz başından beri aşık olduğu Berkin Gökbudak ile fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan güzel oyuncu, kalp emojisi ile “Evet” açıklamasını yaptı. 38 yaşındaki Enver’in takipçilerinden sürpriz düğün paylaşımı 1.2 milyonu aşkın beğeni aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu