Haber

Süleymanpaşa’da bir spor tesisi daha: Sayıları 70’e yaklaşıyor

– Biri Süleymanpaşa’ya spordaha fazla bitki: Sayıları 70’e yaklaştı

TEKİRDAĞ – Süleymanpaşa Belediyesi’nin Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde hizmete açtığı yeni spor tesisi ile Süleymanpaşa Belediyesi’nin halkın hizmetine sunduğu spor tesisi sayısı 70’e yaklaştı.

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından başta Altınova Spor Kulübü sporcuları olmak üzere mahallede yaşayan çocuk ve gençlerin kullanımına yönelik hazırlanan Altınova Spor Tesisi törenle açıldı.

Törene Süleymanpaşa Kaymakamı Mustafa Güler, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Üzgün, Süleymanpaşa Gençlik ve Spor Bölge Müdürü Hüseyin Mutlu’nun yanı sıra vatandaşlar ve sporcular katıldı.

Açılış töreninde bir konuşma yapan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, “Benden önce Cüneyt Belediye Başkanımızın yaptığı ve ben göreve geldikten sonra yaptıklarımızla birlikte şehrimizde 70’in üzerinde spor tesisini gençlerimizin kullanımına açtık. Biz sunmaya devam edeceğiz. Bu projelerde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sizden tek bir isteğim var. Bu tesisleri şehrimize kazandırıyoruz ama bu tesisleri her zaman korumamız gerekiyor ama bu tesisleri her zaman korumamız gerekiyor.” Altınova Mahallesi hemşehrilerimizin bu konuda hassas olduklarını biliyor, herkesi tesislerimize sahip çıkmaya davet ediyorum. Bugün açılışını yaptığım tesisimiz Altınova Spor Kulübü dışında tüm amatör sporcuların hizmetine açılacaktır. Emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.”

Başkan Uzunlar’ın ardından bir konuşma yapan Altınova Mahalle Muhtarı Hüseyin Ülker, Uzunlar’a çiçek ve plaket takdim ederek, “Mahallemize kazandırdıkları bu tesis için Hüseyin Önderimiz ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Tesisimiz güzel olsun” dedi.

Protokol üyeleri konuşmalarının ardından açılış kurdelesini keserek genç sporcularla futbol oynadı.

haber-ayas.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu