Haber

Akşener’den Muharrem İnce’nin adaylıktan çekilmesiyle ilgili ilk yorumu: Bel altı konuları bence çok çirkin

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Star TV canlı yayınında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Ülke Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilmesiyle ilgili ilk kez konuşan Akşener, kaset iddialarına sert tepki gösterdi.

“YAZILIŞINI İZLEDİM”

İnce’nin istifasına saygı duyduğunu ifade eden Akşener, “Zaman zaman eleştirildiği zaman Sayın İnce’nin aday olma hakkına saygı gösterilmesi gerektiğini söyleyen bir insanım. Tabii ki istifasına saygı duyuyorum. Bence.” bu artık bitmeli. Acıyarak izledim. Bundan sonra ne olacağını bekleyip göreceğiz.” dedi.

“GÖREV SEÇEN SİYASİLERİN KALBİNİ ALMAK İÇİN”

Akşener sözlerini şöyle sürdürdü: “Siyasilerin bütün sonuçlarla ilgili görevi seçmeni memnun etmektir. Sandık sonucunu beğenmeme gibi bir durumumuz olamaz.

“İNCE’NİN GARANTİSİ VAR”

İnce’nin bir kırgınlığı var, başından beri söylüyorum. Bu benim yorumum. İnce’nin kararını duyduktan sonra Kılıçdaroğlu ile görüşmedik. Saat 22:00’de CHP’de toplantımız var. Seçim günüyle ilgili. Kılıçdaroğlu’nun sosyal medya üzerinden yaptığı davete çok olumlu baktığımı belirtmek isterim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu